Başkan Yanılmaz Bakın Hangi Ödüle Layık Görüldü ?

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, engellilere yönelik destekleyici çalışmalarından dolayı, hangi ödüle layık görüldü haberimizde.

Başkan Yanılmaz Bakın Hangi Ödüle Layık Görüldü ? SİYASET

Engelsiz Sanat Birliği,  Yön Sanat Atölyesi ve Ankara-Yeni Mahalle Belediyesi tarafından  düzenlenen "3. Engelsiz Sanat Ödülleri’ sahiplerini buldu. Ankara Yeni Mahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde düzenlenen törene, TBMM eski Başkanı Köksal Toptan, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve çok sayıda davetli katıldı.

Siyaset, sanat ve spor dünyasının tanınmış simalarının ödül aldığı gecede, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, engellilere yönelik destekleyici ve fark oluşturan çalışmalarından dolayı ‘Yılın Belediye Başkanı’ seçildi. Törende, ‘Yılın Belediye Başkanı’ ödülünü, Başkan Yanılmaz adına Belediye Başkan Yardımcısı Kazim Özgür aldı.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, verilen ödülün kendileri için çok özel bir anlam ifade ettiğini belirterek, “Engelli kardeşlerimizin yarınlarına daha güvenle bakmalarına, daha mutlu olmalarına ve hakları olan yaşam standartlarının oluşumuna katkı sağlamak bizim asli görevimizdir. Bu noktada fark oluşturmuş olmak bizim için büyük bir mutluluk kaynağıdır. Bu özel ve anlamlı organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyor, tüm engellerin sevgiyle aşıldığı bir dünya diliyorum.” dedi.

Kaynak: İHA - İhlas Haber Ajansı
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet