ÖNDER’den Kitap Yardımı

Önder İmam Hatipler Derneği tarafından Elazığ İmamefendi İmam Hatip Lisesinde tüm öğrencilere yönelik olarak hazırlık kitap seti ve test seti dağıtımı yapıldı.

ÖNDER’den Kitap Yardımı EĞİTİM

Yaklaşık 50 Bin Türk lirası değerindeki 5 ton kitap öğrencilerin daha iyi eğitim almaları ve sınavlara hazırlanmaları için ÖNDER genel merkezi tarafından temin edildi.Kitapların dağıtım töreninde konuşan;Okul Müdürü Mehmet ali Atalay “Önder genel merkezi ve İl temsilciliğine teşekkür ederek. Öğrencilerimizi geleceğe hazırlamada büyük bir katkı olacağını” ifade etti.

İmam Hatip Platformu il Koordinatörü Turgut TUNÇ “Platformumuzun önemli üyelerinden imam hatipler derneği ÖNDER il temsilciliğinin gayretli çalışmaları öğrencilerin eğitimine her zaman olduğu gibi bugünde büyük katkı sunacaktır” dedi

ÖNDER İmam hatipler İl temsilciliği adına açıklamada bulunan Osman Cem Karahüseyinoğlu “ÖNDER Genel merkezimizin Ülke genelinde yapmış olduğu Kitap dağıtım organizasyonunu kapsamında geçen yıl Karakoçan İmam Hatip Lisesine bu yıl ise İmam Efendi Anadolu Kız imam hatip lisesi öğrencilerine dağıtımda bulunuyoruz. Önder İl temsilciliği olarak İnançlı nesil yetiştirilmesi için var olan İmam Hatip Nesli için elinden gelen bütün gayreti sarf edeceğimizi ifade etmek isterim.” Dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet