Ak Parti'den Polis Noktalarına Moral Ziyareti

AK Parti Elazığ Teşkilatı, şehirler arası yollardaki uygulama noktalarına giderek polislere moral verdi.

Ak Parti'den Polis Noktalarına Moral Ziyareti SİYASET

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve teşkilat üyeleri, İstanbul Beşiktaş'ta gerçekleşen terör saldırısı dolayısıyla Keban, Bingöl ve Diyarbakır yolunda bulunan uygulama noktalarındaki görevli polisleri ziyaret etti. Polislerle birebir sohbet eden Başkan Gürgöze, onlara moral verdi. Terörün insafsız, akıldan uzak, vahşi ve cani bir şekilde İstanbul'da tekrar yüzünü gösterdiğini belirten AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, "Allah bu hain saldırıyı düzenleyenlere ve onların arkasında olanları kahreylesin. Allah onlara bu ülkeye zarar verme fırsatı vermesin. Gerek bu terör saldırısını gerçekleştiren hain ve alçaklar gerekse onları destekleyen tüm güçleri lanetliyor ve kınıyoruz" dedi.

38 vatandaşın hainler tarafından İstanbul'da katledildiğini aktaran Başkan Gürgöze, "Dün maç izlemeye gitmiş ve onların güvenliğini sağlamaya çalışan polis kardeşlerimizi şehit ettiler. Hiçbir suçu olmayan insanlarımızı katleden iki hain saldırı ile karşı karşıya kaldık. Terör ve teröre bulaşan yaratıklar hiçbir kutsalı tanımamaktadır. Ülkemizin güçlenişi ve yeniden şahlanışını bu insanlar ve onları destekleyen güçler istememektedir. Türkiye ne zaman bir atak yaparsa mutlaka terör, ya saldırı yada bir darbe karşısına çıkmaktadır. Maalesef ülkemizin gelişmesine engellemeye çaba içerisinde olmaktadırlar" ifadelerini kullandı.

Konuşmasına sürdüren Gürgöze, "Gerek dünkü saldırıyı gerçekleştiren terör örgütü mensupları, gerekse onları destekleyenler, ne yaparlarsa yapsınlar bizleri terörle mücadelede bir adım geriye çektiremeyeceklerini bilsinler. Onların bu ihaneti ve vahşice katliamları bizi daha çok kenetletmektedir. Ne yaparlarsa yapsınlar bizler bu ülkede oluşan birlik ve beraberlikle onların gözlerini çıkaracağız. Dün meydana gelen hain terör saldırısı nedeniyle ilimizde güvenliğimizi, huzurumuzu sağlamakta olan polis kardeşlerimizi ziyaret ettik. Polisimizin yanındayız, onları asla yalnız bırakmayacağımız" diye konuştu. 

Kaynak: İHA - İhlas Haber Ajansı
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet