Elazığ Belediyesinden Elazığspor ve Taraftara Tam Destek

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Vartaş Elazığspor –Alima Yeni Malatyaspor maçı öncesi taraftarı daha fazla stada çekmek amacıyla Passolig kartı ve maç bileti ücretlerinin Elazığ Belediyesi tarafından karşılanacağını duyurdu.

Elazığ Belediyesinden Elazığspor ve Taraftara Tam Destek SPOR

Elazığ Belediyesi tarafından İzzetpaşa Meydanı’nda kurulan bilet satış gişesi önünde Vartaş Elazığspor taraftarlarıyla bir araya gelen Başkan Yanılmaz, maç öncesinde futbolculara verdiği birikmiş pirim alacaklarının bir kısmının ödeneceği müjdesinin ardından, taraftara da Pasolig kartı ve maç bileti ücretlerinin Elazığ Belediyesi tarafından karşılanacağı müjdesini verdi.

‘MALATYASPOR’U CENTİLMENCE AĞIRLAYALIM’

Alima Yeni Malatyaspor maçının önemine dikkat çekerek, taraftardan her maçta gösterilen centilmenliğin bu maçta da sergilenmesini isteyen Başkan Yanılmaz, “Elazığ olarak biz devamlı sevgiden, muhabbetten ve hoş görüden yana olmuş bir iliz. Hafta sonu kadim dostumuz, kardeşimiz olan ve devamlı birlikte olmaktan gurur duyduğumuz Malatyaspor’u misafir edeceğiz. İyi bir oyunla kazanan Elazığspor olsun istiyoruz. Bunun için de sahada 11 futbolcumuz mücadele ederken, tribünlerde de bizler 12. oyuncu  olarak, hakem son düdüğü çalıncaya kadar güzel tezahüratlarla takımımıza destek vereceğiz. Asla kötü tezahürat yapmayacağız, zira bu bize yakışmaz. Biz kardeş Malatya’yı en güzel şekilde ağırlayacağız. Hep birlikte Elazığsporumuza güç vereceğiz. İnşallah sezonda bittiğinde Elazığspor’un şampiyonluğunu yine hep birlikte kutlayacağız” diye konuştu.

Elazığspor’a maç öncesi başarı temennisinde bulunan Başkan Yanılmaz, “Elazığsporumuzun başarısı için sizlerle birlikte olduğumuzu özellikle bilmenizi istiyorum. Maç günü hedefimiz stadyumu tamamen doldurmak ve 90 dakika boyunca takımımızı desteklemektir” dedi.

Bu maçtan sonra Elazığspor’un Kayseri Erciyes ile deplasmanda karşılaşacağını dile getiren Başkan Yanılmaz, “Kayseri Erciyesspor maçında da takımımızı yalnız bırakmayacağız. Elazığ Belediyesi olarak, taraftarlarımız için otobüslerimizi tahsis edeceğiz ve taraftarımızı Kayseri’ye göndereceğiz” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet