Belediye'den 28 Şubat Bir Darbeden De Ötesi Paneli

Elazığ Belediyesi, Elazığ Düşünce ve Eğitim Platformu (EDEP) ve AK Parti Elazığ Gençlik Kolları’nın organizasyonuyla düzenlenen ‘28 Şubat Bir Darbeden Ötesi’ konulu panel, yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Belediye'den 28 Şubat Bir Darbeden De Ötesi Paneli GÜNDEM

Elazığ Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen panele, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Tahir Öztürk, Metin Bulut, Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Prof. Dr. Mazhar Bağlı, AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Murat Öz ile çok sayıda davetli katıldı.

AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Murat Öz, programın düzenlenmesine katkıda bulunanlara teşekkür etti.

EDEP adına konuşan Fevzi Gürtürk, sorumluluk bilinciyle pek çok faaliyetlere imza attıklarını, desteklerinden dolayı Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür etti.

Elazığ Belediyesi olarak özellikle kültür ve sanat faaliyetlerine ağırlık verdiklerinin altını çizen Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, "Bilinmedik hiçbir olay kalmasın. Geçmişe bakalım, geçmişi doğru görelim ve geleceğe emin adımlarla yürüyelim. Geçmişi doğru görmesek, geçmişi anlamasak, geçmişteki zorlukların nasıl aşıldığını bilmesek, atacağımız adımları doğru atamayız” diye konuştu.

BAŞKAN YANILMAZ: “RABBİM 28 ŞUBATLARI BU MİLLETE BİR DAHA YAŞATMASIN”

28 Şubat süreci sonrası yaşananlara da dikkat çeken Başkan Yanılmaz, “Milli Eğitim onaylı bir kitapta yer alan şiiri okuduğu için  muhtar dahi olamaz dedikleri Sayın Recep Tayyip Erdoğan önce Başbakan, sonrasında Cumhurbaşkanı oldu.  Kudret ve kuvvet sahibi Rabbimize bize bugünler yaşattığı için ne kadar şükretsek azdır. Rabbim 28 Şubatları bu millete bir daha yaşatmasın” dedi.

Program, ‘28 Şubat Konulu Siyah Darbe, Beyaz Direniş’ belgeselinin ardından moderatörlüğünü Hüseyin Sezgin Çelik’in yaptığı ve AK Parti Elazığ Milletveki Metin Bulut, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Prof. Dr. Mazhar Bağlı, AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan’ın konuşmacı olarak katıldığı panel ile sona erdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet