Al Kalemi Eline Yaz Fikrini Şehrine

Elazığ Belediyesi ve Elazığ Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Gençlerin, kent yönetimine aktif olarak katılmaları ve daha kolay yaşanılabilir bir Elazığ için farklı fikirler sunabilmeleri amacıyla ödüllü bir fikir yarışması düzenliyor.

Al Kalemi Eline Yaz Fikrini Şehrine EĞİTİM

Elazığ hakkında projesi veya önerisi olan ortaokul ve lise öğrencilerinin, 30 Aralık 2016 tarihine kadar, “Al kalemi eline yaz fikrini şehrine” projesi kapsamında okullarına bırakılan proje kutularına, fikirlerini kısa bir mektup halinde yazmaları veya pfikrim@gmail.com adresine mail olarak göndermeleri gerekmektedir.

Öğrencilerin yaratıcılık, girişimcilik ve yetkinlik becerilerini geliştirme amacıyla düzenlenen yarışmada, gönderilen mektup ve mailler, Elazığ Belediyesi ve Elazığ Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından belirlenecek komisyon tarafından ödüllendirilmek üzere değerlendirmeye tabi tutulacak. Yarışma kapsamında birinci olan proje sahibine bilgisayar, ikinci olan proje sahibine telefon ve üçüncü proje sahibine ise tablet hediye edilecek. Proje değerlendirme kapsamında başarılı bulunan ilk 10 katılımcıya da katılım belgesi takdim edilecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet