Gürgöze’den İş Adamlarına Çağrı, Korkmayın, Elazığ Yanınızda

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, yatırım yapacak işadamlarına Elazığ olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını vurguladı.

Gürgöze’den İş Adamlarına Çağrı, Korkmayın, Elazığ Yanınızda SİYASET

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Cazibe Merkezi iller arasında yer alan Elazığ’ın AK Parti döneminde doğuda en fazla yatırım imkanı olan bir şehir konumuna geldiğini belirterek, yatırım yapacak işadamlarına Elazığ olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını vurguladı. 

İstanbul’dan yatırım amaçlı Elazığ’a gelen iş adamlarıyla buluşan Gürgöze, işadamlarının Elazığ’a yatırım yapmaktan korkmamalarını istedi.

AK Parti hükümetinin her zaman yatırımcının yanında olduğuna dikkat çeken Gürgöze konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Bizler hükümet olarak içeride ve dışarıda çeşitli sorunlarla mücadele ederken, öte taraftan da yatırım ortamlarının iyileştirilmesi hakkında her türlü tedbiri alıyoruz almaya da devam edeceğiz. Bu kapsamda özellikle KOBİ'lerin son dönemlerde yaşadığı sıkıntıları gören hükümetimiz 250 milyon liralık destek paketini açıkladı ve tüm Türkiye'de olduğu gibi bu destek paketine ilimizde de çok yoğun bir talep var. Bizimle uğraşanlar bizim moralimizi bozmak, bizim aramıza tefrika sokmak ve bizi demoralize etmek istiyorlar. Biz bunların farkında olan bir milletiz. 15 Temmuz gibi hain bir darbe girişimini bastırmış bir milletiz. Bu ekonomik terörü de aşacağız inşallah. Bahsettiğimiz bu ortamda iş adamlarımızın Elazığ'da yatırım yapma isteğinin oluşması bizleri ziyadesiyle memnun etti. Aynı şekilde çok sayıda iş adamımız hem bizimle hem sayın valimizle hem belediye başkanımızla hem Ticaret Sanayi Odasıyla hem de sivil toplum kuruluşlarıyla çeşitli görüşmeler yapıyor. Bizler Elazığ'da yatırım ortamının iyileştirilmesi noktasında her türlü hizmeti iş adamlarımızın hizmetine sunmaya hazırız. Başta sayın valimiz olmak üzere yatırım yapacak olan iş adamlarımızın Ankara'daki işlerini takip edecek olan milletvekillerimiz, ilimizde belediye başkanlarımız, bizler, sivil toplum kuruluşlarımız yatırımlar için gerekli ortamları hazırlamak için her türlü çalışmayı yapmaya hazır. Bunlar bizim görevimiz, yatırım yapmak ise yatırımcılarımızın işi. Elazığ, AK Parti döneminde doğuda en fazla yatırım imkanı olan bir şehir konumuna geldi. İş adamlarımızdan hükümetimizin sunduğu bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmelerini istirham ediyorum”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet