Başkan Yanılmaz, Palu İlçesini Ziyret Etti

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, “Millet olarak ayaktayız ve güçlüyüz.

Başkan Yanılmaz, Palu İlçesini Ziyret Etti SİYASET

Dünyayı kıskandıracak kadar güçlüyüz” dedi.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, vefat eden Palu eski başkanlarından Mehmet Atik Görür'ün ailesine taziye ziyaretinde bulunmak üzere gittiği Palu ilçesinde önce AK Parti ilçe teşkilatını, ardından da Palu Belediyesi’ni ziyaret etti.

AK Parti ilçe teşkilatını ziyaretinde AK Parti İlçe Abdulkadir Şaştım, teşkilat mensupları ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Yanılmaz, bugün Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanında Müslümanların Türkiye'nin zaferi için dua ettiğini ifade ederek, “Çünkü onlar biliyor ki Türkiye'nin başı dik ise kendilerinin de başı diktir. Bizim yapmamız gereken birliğimizi, beraberliğimizi arttırmaktır.” dedi.

Yaşanan terör olaylarını da değerlendiren Başkan Yanılmaz, “Bugün Türkiye’de canlı bomba eylemleri yapılıyorsa, Türkiye’yi ekonomik olarak dar boğaza sokup çökertmek istiyorlarsa, Türkiye’yi zayıf düşürmek istiyorlarsa, amaç referandumu engellemektir. Öyle ki bir  367 rakamı devreye sokuluyor ve kendi ülkenizde kendi cumhurbaşkanınızı seçemiyorsunuz. Referanduma karşı çıkmalarının nedeni getirilecek sistemle dışardan ellerin bu ülkeye uzamasının önüne geçilecek olmasıdır. Referandum sonrası inanıyorum ki Türkiye tam anlamıyla rayına oturacaktır.” diye konuştu.

Türkiye’de güzel şeylerin önüne geçmek, perdelemek istendiğini anlatan Başkan Yanılmaz, “Bakın Avrasya Tüneli'nin açılması dünya tarihinde yaşanabilecek önemli olaylardan biridir. Ama bunu insanlar hissetmesin diye bir canlı bomba eylemi gerçekleştiriliyor, hizmet geri planda kalıyor. Bütün bunlara rağmen bizler millet olarak ayaktayız ve güçlüyüz. Dünyayı kıskandıracak kadar güçlüyüz.” şeklinde konuştu.

AK Parti İlçe Abdulkadir Şaştım ise bu ülkede oynanmak istenen tüm oyunların bozulacağını ve bu ülkenin gelişimini durdurmak isteyenlerin muvaffak olamayacaklarını kaydetti.

Başkan Yanılmaz daha sonra Palu Belediyesi’ni ziyaret ederek, Belediye Başkanı Muhammet Septioğlu ile bir araya geldi. 

Palu Belediye Başkanı Muhammet Septioğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise

Palu’da sundukları hizmetten dolayı Belediye Başkanı Septioğlu’nu tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet