Zeki Kaplan, Bölge Halkı Barış ve Huzur İstiyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan, Elazığ ve bölgesinde yaşayan insanların yaşanan terör olaylarına tepkili olduğunu belirterek, “Gezdiğimiz her yerde halk barış ve huzur istiyor. Biz de bunun tesisi için mücadele edeceğiz” dedi.

Zeki Kaplan, Bölge Halkı Barış ve Huzur İstiyor SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan, Merkez İlçe Başkanı Metin Çağlar, Kadın Kolları Başkanı Nuray Şenocak ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilçe gezileri kapsamında Karakoçan’da bazı ziyaretler gerçekleştirdi.

İlk olarak İlçe Kaymakamı Cemil Sarıoğlu’nu ziyaret eden CHP heyeti, çalışmalar hakkında kaymakamdan bilgi aldı. Ziyaretten dolayı memnun olduğunu ifade eden Kaymakam Sarıoğlu, göreve geldiği günden itibaren yaptığı hizmetleri anlattı.

İlçe Emniyet Müdürü Murat Kozan’ı da makamında ziyaret eden CHP heyeti daha sonra Ziraat Odası’na geçti. Ziyaretlerine esnaf gezileriyle devam eden CHP heyeti vatandaş ve esnaflarla sohbet etti.

Ziyaretlerin ardından bir değerlendirme yapan CHP İl Başkanı Zeki Kaplan, ilçe halkının gösterdiği teveccühün kendilerini memnun ettiğini belirterek, idarecilere, esnaflara ve vatandaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Bölge halkının son dönemlerde artan terör olaylarına tepkili olduğunu dile getiren Kaplan, “Bugün ilçe gezilerimiz kapsamında Karakoçan’a geldik. Kaymakamımız, Emniyet Müdürümüz, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, esnaf ve vatandaşlar bizleri gayet güzel bir şekilde ağırladı. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bilindiği gibi ülkemiz son dönemlerde yaşanan terör olaylarıyla sıkıntılı günler geçiriyor. Halk tedirgin ve mutsuz. Esnaf iş yapamıyor, vatandaş evinden çıkamıyor. Bugün Karakoçan ilçemizde birçok vatandaşımız ve esnafımız ile bu konuyu istişare ettik. Onların görüşlerini aldık. Esnaf ve vatandaşlar yaşanan terör olaylarının bir an önce bitmesini istiyor. Barış ve huzurun bu topraklarda yeniden inşa edilmesini istiyor. Bizler Cumhuriyet Halk Partisi olarak bunun için mücadelemizi sürdürecek, huzurun tesisi için sorumlu davranmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Karakoçan Şoförler Odası’nı da ziyaret eden CHP Heyeti, ilçe başkanlığına giderek çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet