Nazif Bilginoğlu’ndan Yeni Genel Sekretere Nezaket Ziyareti

Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine atanan Mehmet Sabuncu’ya ziyareteler sürüyor.

Nazif Bilginoğlu’ndan Yeni Genel Sekretere Nezaket Ziyareti EKONOMİ

Bu ziyaretler kapsamında Elazığ İl Özel İdaresi Eski Genel Sekreteri Nazif BİLGİNOĞLU yeni Genel Sekreter Mehmet SABUNCU’ ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Elazığ İl Özel İdaresi Eski Genel Sekreteri Sayın Nazif BİLGİNOĞLU, görev yaptığı süre içerisinde ilimize birçok alanda yatırımların yapıldığını, bundan sonra da bu hizmetlerin ve yatırımların fazlasıyla devam edeceğinden emin olduğunu belirterek Genel Sekreter Mehmet SABUNCU’ ya yeni görevinde başarılar diledi.

Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu ise yapılan bu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek şu ifadelere yer verdi;

 “ Eski Genel Sekreterimiz Nazif BİLGİNOĞLU’ nun bu anlamlı ziyaretinden dolayı memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. İlimizin gelişimi ve kalkınması adına daha önceden yapılan çalışmaları takdirle karşılıyorum.

Bizlerde bu görevi en iyi şekilde devam ettirerek, özellikle kırsal alanda modern yaşam alanları oluşturma adına 7/24 esasına göre çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürmenin gayret ve çabası içerisinde olacağız.

Ben Sayın Nazif BİLGİNOĞLU’ na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor ve bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet