Dikkat Bu Saatler Dışında Çöplerinizi Çıkartmayın !

Elazığ Belediyesi, düzenli ve sağlıklı bir çevre ortamı sağlayabilmek için, vatandaşlardan çöp çıkartma saatlerine riayet edilmesi ricasında bulundu.

Dikkat Bu Saatler Dışında Çöplerinizi Çıkartmayın ! SAĞLIK

Elazığ Belediyesi, düzenli ve sağlıklı bir çevre ortamı sağlayabilmek için, vatandaşlardan çöp çıkartma saatlerine ve kullandıkları ambalajlara özen göstermesi konusunda daha titiz ve hassas davranmaları ricasında bulundu.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden Yapılan açıklamada, Nailbey, Akpınar, Rüstempaşa, İzzetpaşa, Kültür, İcadiye, Rızaiye, Çarşı, Üniversite mahalleleri ve Yeni Mahalle olmak üzere, poşetli sistem usulüyle çöp toplama işleminin gerçekleştirildiği mahallelerde, 19.00- 21.00 saatleri dışında çöplerin, kaldırım ve kapı önlerine bırakılmaması konusunda vatandaşlardan daha hassas davranmaları istendi. Ayrıca çöplerin ağzı açık ve sağlam olmayan poşetlerde, kapı önlerine ve yol kenarlarına gelişi güzel bir şekilde istiflenmemesi konusunda vatandaşların gereken özeni göstermeleri gerektiğine vurgu yapıldı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet