85 Yaşında ve Tam 3 Gündür Bu Soğukta Kayıp !

Elazığ’da 3 gün önce kaybolan yaşlı bir adam, AFAD ve jandarma ekipleri tarafından aranıyor.

85 Yaşında ve Tam 3 Gündür Bu Soğukta Kayıp ! ASAYİŞ

Edinilen bilgiye göre, 26 Aralık’ta merkeze bağlı Konakalmaz köyündeki evinden çıkan 85 yaşındaki Hasan Katırcı, kent merkezine geldi. Katırcı’nın ailesi, akşama kadar Katırcı’dan haber alamayınca jandarma ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünden (AFAD) yardım istedi. AFAD ve jandarma ekipleri iz takip köpeği ile birlikte bugüne kadar arama yaptı ancak Katırcı bulunamadı. 

Babasının 3 gündür kayıp olduğunu belirten İbrahim Katırcı, “Kurtarma ekipleri ve kendimiz tarafından yapılan tüm aramalara rağmen bir türlü babama ulaşamadık. En son kayıp olduğu gün akşam saatlerinde Elazığ merkezde görülmüş, sonra da gören olmamış. Bir ilçede babama benzeyen biri olduğunu söylediler, gittim baktım ama o değildi. Umudumuz sürüyor, görenlerin haber vermesini istiyorum” dedi.

Yaşlı adamın bulunması için başlatılan arama çalışmaları sürüyor.

Kaynak: İHA - İhlas Haber Ajansı
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Sait Gürbüzer @Yaşlı amcayı gördük benziyordu

29 Aralık 2016 17:29

Malatya Yeşilyurt bir benzin istasyonun önünde gördük bu amcayı cay ve ekmek yiyordu Opet Güngör petrol saat 11:41 de benzin alırken ailemde görmüştü ve benziyor bakıma ihtiyacı vardı ya cok benziyor yada o dedir benzin istasyonunda kamara görüntülenip teşhis edilebilir

Haber Scripti: Medya İnternet