Spor Merkezi Ücretsiz Olunca İlgide Yoğun Oluyor !

Elazığ Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde hayata geçirilen yeni düzenlemeyle akşamları 17.00-22.00 saatleri arasında, erkeklere hizmet vermeye başlayan Elazığ Belediyesi Spor Merkezleri, erkekler tarafından yoğun ilgi gördü.

Spor Merkezi Ücretsiz Olunca İlgide Yoğun Oluyor ! SPOR

‘Spor yap sağlıklı kal” sloganından hareketle toplumun her kesimini sporla buluşturmayı hedefleyen Elazığ Belediyesi, çocukların, kadınların ve erkeklerin, modern ve sağlıklı bir ortamda spor yapabilmelerine olanak sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan çalışmalar çerçevesinde Mustafapaşa Mahallesi’nde bulunan spor merkezinde 6-13 yaş aralığındaki çocukların bedensel gelişimine katkı sağlanması amacıyla jimnastik ve eğitsel oyun faaliyetleri ile ücretsiz taekwondo kursları veriliyor. 08.00-15.00 saatleri arasında kadınlara hizmet veren Mustafapaşa ve Ataşehir mahallelerindeki spor merkezlerinde ise Pazar günü hariç haftanın diğer günlerinde 17.00-22.00 saatleri arasında uzman spor hocaları eşliğinde stres ve ter atmak isteyen erkeklere spor hizmeti veriliyor.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, spor yapmak isteyen vatandaşların, spor merkezlerine erişim noktasında sıkıntı çekmemeleri ve daha fazla kişiye spor yapabilme imkânı sağlamak amacıyla, yakın zamanda farklı mahallelerde de yeni spor merkezlerinin hizmete sunulacağı belirtildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet