Yeni Yılda Hizmetlerimiz Artarak Devam Edecek

Yazıkonak Belediye Başkanı Aydın Ayaz, 2016 yılında belediyecilik hizmetlerinde güzel çalışmalara imza attıklarını ifade etti.

Yeni Yılda Hizmetlerimiz Artarak Devam Edecek GÜNDEM

Yazıkonak Belediye Başkanı Aydın Ayaz, 2016 yılında belediyecilik hizmetlerinde güzel çalışmalara imza attıklarını ifade ederek,  2017 yılında da çalışmaların artarak devam edeceğini söyledi. Yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşadıklarını ifade eden Ayaz, 2017 yılına girilecek olması nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

2016 yılını geride bırakarak yeni bir yıla 2017'ye adım atıyoruz diyen başkan Ayaz, Yeni yılın yeni umutlar ve taze bir başlangıç demek olduğunu söyledi. Ayaz, Ülkemizin her bir ferdi için sağlık, esenlik, huzur ve başarı dolu bir yeni yıl temennisinde de bulundu.

Yeni yılda birlik ve beraberlik anlayışının daha da pekişmesini temenni eden Başkan Ayaz mesajında şunları söyledi:

“2016 yılında yaşanabilir bir Yazıkonak için gece gündüz demeden çalıştık. Ve çalışmayada devam ediyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız projelerle Yazıkonak’ın geleceğine yatırım yapıyoruz.

2016 yılında terör saldırılarının yanında 15 Temmuz’da hain bir darbe girişimi yaşadık. Tüm saldırılara rağmen birlik ve beraberliğimizi hiçbir zaman bozmadık.  Ülkemize, içeride ve dışarıda zarar vermeye çalışan terör örgütlerine halkımız her zaman dur dedi.

2016 yılını, birçok zorluk ve sıkıntılara katlanarak geride bıraktık ve büyük ümitlerle Pazar günü 2017 yılına girmiş olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle 2017 yılının, hiç kimsenin kimseyi ezmediği, sömürmediği, hor görmediği, barış ve kardeşliğin hâkim olduğu, bir dünya dileğiyle halkımıza ve tüm insanlık âlemine hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Yeni yılın tüm insanlığa, ülkemize ve Elazığlılara huzur getirmesini, başarının sürekli olmasını, sevginin hiç eksik olmamasını, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet