TÜMSİAD Şube Başkanı Sönmez'den Rektör Demirdağ'a Ziyaret

TÜMSİAD Şube başkanlığına geldikten sonra ziyaretlerini sürdüren Mahir Sönmez son olarak Fırat Üniversitesi Rektörü Prof.D.Kutbeddin Demirdağ'a yaptı.

TÜMSİAD Şube Başkanı Sönmez'den Rektör Demirdağ'a Ziyaret EKONOMİ

Ziyaret sırasında bir açıklama yapan TÜMSİAD şube başkanı Mahir Sönmez şu açıklamalarda bulundu. ''Sayın Rektörümüze Bizi içten samimi karşılamasından dolayı çok teşekkür ederiz.

Fırat Üniversitesi Elazığ’ın en önemli kurumlarından biridir. Fırat Üniversitesinin, eğitim kalitesi ve hayata geçirdiği önemli projeler ile şehrimizin en önemli eğitim kurumudur. Sayın Fırat Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Kutbeddin Demirdağ ' la yaptığımız görüşmede özellikle iş dünyasının sık sık dile getirdiği kalifiye personel ve ara eleman sıkıntılarını dile getirdik. Ara eleman yetiştirmede Fırat Üniversitemiz ile işbirliği yapılması için ortak düşünce hakim oldu. Fırat Üniversitemizin bu konuda Tümsiad dan gelecek Sosyal sorumluluk projelerinde Üniversite olarak her zaman destek vereceklerini belirttiler. Üniversitemizin yatırım ve uygulama programları hakkında bilgi alış verişinde bulunduk. Tümsiad olarak saygın bir yere sahip olan Fırat Üniversitemiz e suna bilecek her türlü katkıyı yapmaya hazır olduğumuzu sayın Rektörümüz Prof.Dr.Kutbeddin Demirdağ ilettik.
       

TÜMSİAD Şubesi Üyelerimiz ve Yönetim Kurulu adına; Sayın Rektörümüz Prof.Dr. Kutbeddin Demirdağ'a İlimiz için özveriyle çalışarak Elazığ'ın İlim İrfan Şehri olması adına yapmış olduğu katkılar dan ötürü teşekkür ederiz. Ayrıca TÜMSİAD olarak bizleri samimi ve sıcak karşılamasın dan dolayı da kendilerine şahsım ve Üyelerim adına şükranlarımı arz ederim.''Dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet