Vartaş Elazığspor 49.Yaşını Kutluyor

Maddi sorunlar yüzünden tarihinin en zor dönemlerinden birini geçiren Bordo Beyazlı Kulüp Elazığspor 49. Yaşını kutluyor.

Vartaş Elazığspor 49.Yaşını Kutluyor SPOR

Yarım asırlık tarihinde 4 sezon Süper Lig’de mücadele eden Elazığspor bu sezon PTT 1. Lig’de son 8 haftaya girilirken ilk 2 hesapları yapıyor.

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Cengiz Öztürk, Elazığspor’un kuruluşunun 49. Yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Öztürk mesajında şu ifadelere yer verdi:

‘’23 Mart 1967 yılında kurulan, dernek olarak ise tescili ise 24 Mart 1967 yılında yapılan Elazığspor’umuz 49. yaşını kutluyor. Tarihinde önemli başarılar elde eden Elazığspor Kulübü, hakkıyla ve onurlu duruşuyla 49 yıldır dimdik ayaktadır.


1967 yılında kurulan Elazığspor’umuz, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Bordo Beyaz renklere gönül veren taraftarıyla bir bütün olarak önemli başarılar elde edecektir. Birlik ve beraberlik içinde olduğumuz müddetçe Elazığspor’umuzun önü açık ve çok daha yükseklere çıkma imkânı olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Kulübümüzün 49. kuruluş yıldönümünün hayırlara vesile olmasını temenni eder, kurucularımıza, emektarlarımıza ve bu kulüp için büyük özverilerle çalışan Elazığsporlu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Ayrıca, son zamanlarda ülkemizde yaşanan terör olayları sonrası şehit olan güvenlik güçlerimize ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.’’

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet