Başsavcı Korkmaz'dan Başkan Ulaş'a Ziyaret

Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş’a iadeyi ziyarette bulundu.

Başsavcı Korkmaz'dan Başkan Ulaş'a Ziyaret EKONOMİ

Ziyarette açıklamalarda bulunan Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Ziyaret nedeniyle Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Ulaş, 29 Temmuz 2016 tarihinde görevine başlamasının ardından Başsavcısı Habib Korkmaz’ı makamında ziyaret ettiklerini ifade ederek “Bizler ilimizde göreve başlayan kurum müdürlerimizi ziyaret ederek yeni görevlerinde başlarılar diliyoruz. İlimizden ayrılan bürokratlarımızı da ziyaret ederek ilimize yaptığı çalışmalar dolayısıyla kendilerine teşekkür ediyoruz. Huzur şehri Elazığ’ımıza ne kadar hizmet etsek azdır.Bizler yönetimim olarak zaman mefhumu gözetmeksin esnaflarımız için çalışıyoruz.Esnaflarımız için eğitimler, bilgilendirme toplantıları,esnaflarımıza katkı sağlayacak projeler üretiyoruz.Allah’ın izniyle çalışmalarımız her gün geçen gün artarak devam edecektir. Cumhuriyet Başsavcımızda göreve geldikten sonra güzel çalışmalara imza atıyor.Ben odam adına görevinde başarılar diliyor ziyaret dolayısıyla kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz’da Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası’na iadeyi ziyarette bulunduklarını belirterek Başkan Ulaş’a çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: İHA - İhlas Haber Ajansı
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet