GELDER’de Devir Teslim Töreni

Genç Elazığlılar Derneği’nde devir teslim töreni gerçekleştirildi. İki listeyle gidilen seçimde Ahmet KARABATAK ve Fuad ÜLGER yarıştı.

GELDER’de Devir Teslim Töreni EKONOMİ

Bir dostluk şöleni havasında geçen seçimde delegelerin kullandıkları oylar sayıldı ve Fuad ÜLGER oy çokluğuyla başkanlığa seçildi.

Başkanlığı devreden Burhan DAŞ “Yaklaşık 1 yıldır yürüttüğüm GELDER başkanlığını büyük bir onur ve gururla devrediyorum. Gördüğüm bu manzara duyduğum onur ve gururun haklı sebebidir. Bu süreçte benimle birlikte yol yürüyen arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarken yeni yönetime başarılar dilerim” dedi.

Yeni Başkan Fuad ÜLGER “GELDER’in kuruluş aşamasında itibaren arkadaşlarımızla birlikte bu yolda emek sarfediyoruz. Kurumsallaşma adına 5 yıllık süre içerisinde çok yol katettik. Bu kurumsallaşma yolunun büyük payı sevgili başkan Burhan DAŞ ve yönetimine aittir. Yeni yönetimimize büyük işler düştüğünün bilincindeyiz. Bu anlamda yanımızda yer alan arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Burhan DAŞ ve yönetimine sağladıkları büyük katkılardan dolayı teşekkür ediyor herkese saygılar sunuyorum” dedi.

Tören sonrasında halef selef başkanların birbirlerine gösterdikleri samimi 

Kaynak: İHA - İhlas Haber Ajansı
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet