Kovancılar Sanayi Esnafına Ziyaret

Kovancılar Kaymakamı Hasan Gündoğdu ve Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan Kovancılar Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret etti.

Kovancılar Sanayi Esnafına Ziyaret EKONOMİ

Kaymakam Gündoğdu ve Başkan Özdoğan esnafları işletmelerinde ziyaret ederek sanayi sitesinin eksiklerini yerinde incelediler.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Kovancılar Kaymakamı Hasan Gündoğdu, Sanayi esnafı ile sanayi sitesinin geleceği ve mevcut durumu hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını ifade ederek İlçede üretim ve istihdamın artırılması için sanayi kuruluşlarına ihtiyaç duyulduğunu ve bu nedenle sanayi sitesindeki esnafın yanında ve destekçisi olmaya devam edeceklerini söyledi.

Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan’da esnaf ziyaretine katıldığı için Kovancılar Kaymakamı Hasan Gündoğdu’na teşekkür ederek Kovancılar esnafının her zaman yanında olduklarını söyledi.

Başkan Özdoğan, yaptığı değerlendirmede “Göreve geldikten sonra ilk olarak sanayi sitesinin sorunlarının çözümü ile başladık. Sitemizin elektrik trafo sorunu çözüme kavuşturmamız birlikte esnaflarımız rahat bir nefes aldı. Sitemizin aydınlatma sorunu vardı. Çok şükür aydınlatma sorunumuzun yüzde 50’sini çözüme kavuşturduk. Aydınlatma çalışmalarımız devam ediyor ve esn kısa sürede aydınlatma sorunumuzu çözeceğiz. Sitemizin en büyük sorunları arasında yer alan mobese sorunumuzu yüzde 50 çözüme kavuşturduk. Mobese sorununu da tam anlamıyla çözersek sanayi sitemizin sorunlarını büyük oranda çözüme kavuşturmuş olacağız. Sanayi sitemiz geliştikçe ilçemizde istihdam artacak ve ilçemiz gelişmeye devam edecektir. Yaptığımız çalışmalarda bizleri yalnız bırakmayan Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza ve İlçe Emniyet Müdürümüze çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet