Hyundai Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ'a Geldi

Hyundai Türkiye Genel Müdürü Önder GÖKER ve yönetim kurulundaki bazı üyeler Elazığ’a gelerek Elazığ bayii Altıntaş Otomotiv’i 2016 yılındaki satış başarılarından dolayı kutladı.

Hyundai Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ'a Geldi EKONOMİ

Hyundai Assan Otomotiv Genel Müdürü Önder GÖKER ve bazı yönetim kurulu üyeleri Elazığ’a gelerek 2016 yılındaki satış başarılarından dolayı Hyundai Altıntaş çalışanlarını kutladı.

Her sene başında bölgedeki başarılı bayilerini ziyaret ettiklerini söyleyen Genel Müdür Önder GÖKER “ Bugünde ekip arkadaşlarımla beraber Hyundai yönetimi olarak Elazığ’a geldik. Bizim bu bölgedeki kalemiz Altıntaş bayimizi ve sahibi Zülküf beyi görmek istedik. Elazığ her zaman bizim için en yukarılarda yer aldı. Geçen yıl gayet başarılı bir yıl kapadılar. Zülküf beyin tekrar yönetimin başına geçmesiyle birlikte onun etkilerini Hyundai olarak hissediyoruz” dedi. Türkiye’de yatırım yapan birkaç otomobil üreticisinden biri olduklarının altını çizen “İzmit Ali Kahya beldesinde yılda 245 bin araç üretim kapasiteli bizim bir yatırımımız var. Hyundai’nin Türkiye’deki 20. Yılını kutladığımız için bu yıl bizim için çok önemli. Yaklaşık 2 bin 500 mavi yaka çalışanımız var. Onlarla beraber dünyadaki en kaliteli Hyundai’leri üretmeye devam edeceğiz.

Hyundai her geçen gün yukarılara doğru gidiyor. Dünyadaki üretici markalar arasında bir basamak daha yükselerek 4. Sıraya çıktı. Marka değeri her geçen gün artıyor. Tasarımlarıyla yeni ürünleriyle pazardaki payını artırıyor” diye söyledi. Hyundai yönetim kurulu üyelerinin kendilerini ziyaret etmelerinden dolayı son derece memnuniyet duyduklarını dile getiren Zülküf ALTINTAŞ “ 18 yıldır Hyundai’nin bayrağını bu bölgede dalgalandırıyoruz. Allah’a şükürler olsun, satış, servis ve diğer hizmetlerimizle bölge ve ülke genelinde iyi bir noktadayız. Müşteri memnuniyeti odaklı plazamızda yaptığımız çalışmalarla daha iyisi için çaba sarf ediyoruz. Hyundai geldiği nokta olarak ürün yelpazesi, ürünlerdeki donanım, güvenlik olarak Dünyanın en iyi otomotiv üreticilerinden bir tanesidir. Markamızı seviyoruz. Yöneticilerimizin desteğiyle daha iyi bir noktada olacağımıza inanıyoruz” diye kaydetti.

Kaynak: İHA - İhlas Haber Ajansı
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet