Vali Zorluoğlu, Özel Harekât Şube Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu Elazığ Emniyet Müdürlüğü Özel Harekât Şube Müdürlüğünde denetim ve incelemelerde bulundu.

Vali Zorluoğlu, Özel Harekât Şube Müdürlüğünü Ziyaret Etti ASAYİŞ

Vali Zorluoğlu Özel Harekât Şube Müdürlüğüne gelişinde İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, Özel Harekât Şube Müdürü Mahir Özer ile Müdür Yardımcıları tarafından karşılandı. Özel Harekât Şube Müdürlüğü binasını ve müştemilatını gezerek incelemelerde bulunan Vali Zorluoğlu, Özel Harekât polislerini de denetledi.

Ziyaret hakkında bir değerlendirmede bulunan Vali Zorluoğlu şunları söyledi, “Özel Harekât Şube Müdürlüğüne bugün bir denetleme ve inceleme gerçekleştirdik. Yıllardır terörle mücadelede çok önemli başarılar sağlayan kahraman vatan evlatlarımızı yine her türlü vatan savunmasına hazır ve yüksek moralli bir şekilde görmekten gurur duydum.

Özel Harekât Polislerimizin vatan savunmasında ne önem ifade ettiğini 15 Temmuz hain darbe kalkışmasındaki hainlerin ilk saldırdıkları yerin Gölbaşı Özel Harekât Merkezi olması bir kez daha kanıtlamaktadır. Hain darbe teşebbüsünün püskürtülmesinde özel harekât polislerimizin, bu kahraman vatan evlatlarının payı çok önemlidir. Kendilerine görevlerinde üstün başarılar diliyorum. Allah vatan uğrundaki gayretlerini kolay kılsın ve muhafaza etsin” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet