İHH Yetim Dayanışma Biriminden Vali Zorluoğlu’na Ziyaret

İHH Yetim Birimi Yetim Dayanışma Günleri kapsamında Vali Zorluoğlu’nu ziyaret etti.

İHH Yetim Dayanışma Biriminden Vali Zorluoğlu’na Ziyaret KÜLTÜR-SANAT

Elazığ İnsan Hak ve Hürriyetleri Dayanışma Derneği Yetim Dayanışma Birimi Başkanı Tuğba Erdoğan, birimin destek sağladığı bireyler ve aileleri ile birlikte Vali Zorluoğlu’nu Yetim Dayanışma Günleri kapsamında ziyaret ederek faaliyetleri hakkında bilgi verdiler.

Ziyarette bir değerlendirme yapan İHH Yetim Dayanışma Birimi Başkanı Tuğba Erdoğan kabullerinden dolayı Vali Zorluoğlu’na teşekkür ederek İHH’nın dünyanın dört bir yanında ve ülkemizde yetim birimleri kurarak yetim konusunda önemli çalışmalar yaptığını ve Elazığ’da da 400’e yakın yetime destek verdiklerini belirterek, yetim ve kimsesiz çocukların koruyucusu olma konusunda çalışmalarının devam edeceğini ve Elazığlılardan da duyarlılık beklediklerini söyledi.

İHH’nın yetimlere dönük çalışmalarını bildiğini ve takdir ettiğini belirten Vali Zorluoğlu ise “İHH Yetim Dayanışma Birimi Başkanı Tuğba Erdoğan ve beraberindeki yavrularımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Dünyanın dört bir yanında özellikle de depremlerden zarar gören coğrafyalarda yetimleri hayata kazandırmak için milletimizin destek ve katkılarıyla müesseseler kuran İHH’nın takdire şayan hizmetleri bulunmaktadır. Aynı şekilde “Yetimin başını okşayan olma” düsturunu kendisine amaç edinen İHH’nın ülkemizde ve Elazığ’da yetimlerin yüzlerine güldürme adına önemli faaliyetlerine şahidiz. Biz de İHH Yetim Dayanışma Biriminin gerçekleştireceği her etkinliğe ve yapacakları projelere destek olacağız. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet