Elazığlı Kuaförlere Eğitimler Devam Ediyor

Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası bay ve bayan kuaförlerine yönelik eğitim seminerleri düzenleyecek.

Elazığlı Kuaförlere Eğitimler Devam Ediyor EĞİTİM

TÜM EĞİTİMLER ESNAFLARA ÜCRETSİZ

Odasına kayıtlı esnaflara yönelik daha önce birçok eğitim gerçekleştiren Berberler ve Kuaförler Odası, erkek kuaförlerine 12 Mart Pazar Günü saat 13.00’de Elazığ Esnaf Sanatkârlar Birliği Konferans Salonunda; Boya eğitimi, gri ve beyaz saç çalışmaları hakkında işinde uzman eğitmenler tarafından bilgiler verilecek.

Bayan kuaförlerine yönelikte 14 Mart Salı günü saat 13.00- 18.00 saatleri arasında Akgün Otelde, renklendirme eğitimi topuz eğitimi verilecek.

BAŞKAN TÜRKOĞLU: “ EĞİTİMLERİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, Göreve geldikten sonra eğitimlere çok önem verdiklerini ifade ederek düzenlenecek eğitimlere tüm esnaflarını davet etti.

Başkan Türkoğlu: “Göreve başladıktan sonra yönetim olarak birçok önemli çalışma imza attık. Bunlardan biriside eğitimlerimiz oldu. Ülkemizde gün geçtikçe gelişen sektörümüz hakkında işinde uzman eğitimler tarafından sürekli eğitimler verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Eğitimlerimiz kapsamında 12 Mart Pazar Günü saat 13.00’de Elazığ Esnaf Sanatkarlar Birliği Konferans Salonunda erkek kuaförlerimize Boya eğitimi, gri ve beyaz saç çalışmaları hakkında eğitmenlerimiz tarafından önemli bilgiler aktarılacak. Ayrıca bayan kuaförlerimize yönelikte 14 Mart Salı günü saat 13.00- 18.00 saatleri arasında Akgün Otelde renklendirme eğitimi topuz eğitimi verilecektir. Eğitimlerimiz işinde uzman eğitimler tarafından verilecektir. Eğitimlerimiz ücretsizdir. Ben esnaflarımı bu eğitimlerimize bekliyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet