Ak Parti Karakoçan'da Seçim Koordinasyon Merkezi Açtı

16 Nisan'da yapılacak olan Halk Oylaması öncesi çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti İl Teşkilatı bu kapsamda Karakoçan İlçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi açtı.

Ak Parti Karakoçan'da Seçim Koordinasyon Merkezi Açtı SİYASET

Açılışa AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Kadın Kolları Başkanı Gülersem Çopur, başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Açılış konuşmasını yapan İlçe Teşkilat Başkanı Naci Yıldız, yoğun katılımlarından dolayı vatandaşlara teşekkür etti.

Vatandaşlara hitap eden İl Başkanı Ramazan Gürgöze de Yeni Anayasa ve Halk Oylaması süreciyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Yoğun kalabalığın kendisini mutlu ettiğini aktaran Gürgöze sözlerini şöyle sürdürdü: "Bizler uzun süre önce çalışmalarımıza başlamıştık. Genel merkezimizin start vermesiyle birlikte ilçe ve beldelerimizde de çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Bugün de Karakoçan ilçemizde vatandaşlarımızla birlikteyiz. Seçim Koordinasyon Merkezi'mizin açılmasıyla vatandaşlarımızın buraya gelmesi ve yeni sistemle ilgili istişare yapması kolaylaşacak. Ben SKM açılışımızın hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bildiğiniz üzere AK Parti hükümetleri döneminde Karakoçan ilçemize önemli yatırımlar yapıldı. Karakoçan Devlet Hastanesi şu anda hizmet veriyor. Yine alt yapı ve üst yapı hizmetleriyle vatandaşlarımızın daha iyi hizmet alabilmelerinin önü açıldı. Doğalgazın ilçeye kazandırılmasıyla ilgili de önemli adımlar atıldı. İnşallah en kısa sürede çalışmalar tamamlanacak ve ilçemiz doğalgaza kavuşacak. Öte yandan başarılı çalışmalarıyla ilçe halkının gönlünde taht kuran Kaymakamımız Cemil Sarıoğlu kayyum olarak Belediye Başkanlığına getirildi. Göreve başlar başlamaz da ilçede önemli çalışmaları başlattı. Ben buradan kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Yeni Sistemle hizmetler çok daha hızlı ve kaliteli olacak. Karakoçan da bu hizmetlerden faydasıyla istifade edecek. Ben buna inanıyorum. Katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyor, hepinize saygılar sunuyorum"

Başkan Gürgöze ve beraberindekiler açılışın ardından Karakoçan Belediyesi'ni ziyaret etti ardından esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Halk Oylaması çalışmaları kapsamında Sarıcan Beldesi'ne giden AK Parti heyeti, Belediye ziyaretinin ardından esnaf ve vatandaşları gezdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet