Yeşil Bir Gelecek Senin Ellerinde

Elazığ Belediyesi, "Yeşil bir gelecek senin ellerinde" sloganıyla başlattığı sosyal sorumluluk kampanyası ile belli periyotlarda mahallelerde vatandaşlarımızla birlikte belediye tarafından oluşturulan ağaçlandırma alanlarına fidan dikimi gerçekleştiriyor.

Yeşil Bir Gelecek Senin Ellerinde GÜNDEM

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün başlatılan kampanya doğrultusunda fidan dikimini gerçekleştirdiği ilk mahalle Hilalkent Mahallesi  oldu. Mahalle sakinlerinin belediye ekiplerine büyük bir keyifle eşlik ettiği fidan dikimi çalışmasında belediye tarafından oluşturulan ağaçlandırma alanına 300 adet sedir çam dikimi yapıldı.

Hem yeşil bir mahallede oturmanın hem de dedelerimizden miras torunlarımızdan emanet  olan çevreye katkı sunmuş olmanın mutluluğunu yaşayan mahalle sakinleri, etkinliğe yoğun ilgi gösterdi. Böylesi güzel etkinliklerle önemli bir sorumluluğu gerçekleştiriyor olmaktan dolayı memnuniyetlerini belirten mahalle halkı, hem çevre bilincini hem de toplumsal kaynaşmayı artıran bu kampanya için Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'a ve belediye çalışanlarına teşekkürlerini ifade ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet