Başkan Yanılmaz'dan Tır Garajı Esnaflarına Ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Nakliyeciler Sitesi Kamyon ve Tır Garajı esnafını ziyaret ederek, pazar günü gerçekleşecek olan halk oylamasına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Başkan Yanılmaz'dan Tır Garajı Esnaflarına Ziyaret GÜNDEM

Ziyarette Başkan Yanılmaz’a Akçakiraz Belediye Başkanı Sebahattin Kaya da eşlik etti. Kaya, milletin vereceği kararın tarihi bir karar olacağını belirterek, “İnanıyorum ki bu halk, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında emin bir kararla duracaktır” dedi.

“SÖZ DE KARAR DA MİLLETTE”

Esnaflara, 16 Nisan tarihinin ehemmiyetini ve gerekliliğini anlatan Başkan Yanılmaz, “Aydınlık ve güven dolu bir gelecek için pazar günü sandıklara millet olarak mührümüzü vuralım” dedi.

Ülkemizin üzerinde emelleri olanların pazar günü seçim sonuçlarını merakla takip edeceğini belirten Başkan Yanılmaz, “Bu durum bile bu seçimin ne kadar önemli olduğunu ve diğer seçimlerden farklı olduğunu ortaya koyan bir durumdur” dedi.

Türkiye’de artık eski yönetimlerin, eski siyasetçilerin olmadığını ve Türkiye’nin çok daha güçlü bir cumhurbaşkanına, başbakana sahip olduğunu belirten Başkan Yanılmaz, “Ülke insanımızda artık eskisi gibi değil. Hepimiz birçok konuda aydınlandık ve demokratik haklarımızın artık daha çok farkındayız. 16 Nisan günü de demokratik haklarımızın gereği seçme hakkımızı kullanalım ve Türkiye’yi çok daha sağlam yarınlara ulaştıralım ” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet