Resul Dindar Elazığ'a Geliyor

Sunuculuğu Utku Bayram'ın yapacağı Resul Dindar konseri, 7 Mayıs 2017 Pazar günü saat 19:00’da Elazığ’da özel bir otel’de gerçekleşecek.

Resul Dindar Elazığ'a Geliyor KÜLTÜR-SANAT

Sunuculuğu Utku Bayram'ın yapacağı Resul Dindar konseri, 7 Mayıs 2017 Pazar günü saat 19:00’da Elazığ’da özel bir otel’de gerçekleşecek.

ELAZIĞ’DA İLK DEFA…

Organizatör Murat Tümen yaptığı açıklamada “Resul Dindar ilk defa Elazığ’a geliyor. Sevenleri ve hayranları tarafından bu durum güzel karşılanıyor. Biletlerimiz Elazığ’ın belirli işletmelerinde satışa sunuldu. Bizler konser için elimizden geldiğinin fazlasını yapmayı düşünüyoruz. Sevgili Resul Dindar da Elazığ’da ilk defa konseri olacağı için çok heyecanlı.” Dedi.

BİLET FİYATLARINDA KAMPANYA YAPTIK…

Öte yandan Organizatör Tümen, “Herkes bu güzel etkinliğe katılması için bilet fiyatlarını normal piyasanın altında tuttuk. Amacımız her zaman Elazığ’a yararlı ve faydalı olmaktır. Bizler de kendi sektörümüzde Elazığımıza naçizane sosyal ve kültür etkinlikler kapsamında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu güzel ve geniş kapsamlı gerçekleştireceğimiz konsere tüm müzik severleri ve Resul Dindar sevenlerini, hayranlarını bekliyoruz.” Dedi.

 

Kaynak:  - Haberler 23
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet