Elazığ Milletvekili Ömer Serdar'ın Kutlama Mesajı

Ak Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divan üyesi Av.Ömer Serdar Polis Teşkilatının kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Elazığ Milletvekili Ömer Serdar'ın Kutlama Mesajı GÜNDEM

Polis Teşkilatımızın 171. Kuruluş Yıl dönümü nedeniyle mesaj yayınlayan Ak Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar Şunları söyledi.''

 

10 Nisan 1845 yılında kurulan Türk Polis Teşkilatı, gücünü hukuk ve kanunlardan alarak, görevini her zaman fedakârca yapmış,  toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır.  Millet olarak polisine her zaman güvenmiş, her türlü desteği vererek, yanında yer almış ve almaya da devam etmekteyiz.

           

Bu onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirerek Elazığ’ın güven ve huzur şehri olmasında mesai mefhumu gözetmeden görev alan emniyet teşkilatına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu gün Polis teşkilatı 171 yaşındadır. Bu süre aynı zamanda Polis Teşkilatımızın tecrübesinin bir göstergesidir. Polis teşkilatının bu tecrübe ile bundan sonra da görevlerini layıkıyla yapacağına inancımız tamdır.

       

Bu duygu ve düşüncelerle gazilerimizi minnetle, şehit polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başında hizmet vermekte olan tüm Polislerimize üstün başarılar, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyor ve tüm Emniyet Teşkilatımızın 171. kuruluş yılını kutluyorum.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet