Av.İbrahim Gök'ten Berat Kandili Mesajı

İş adamı siyasetçi ve Av.İbrahim Gök Berat kandili dolayısıyla mesaj yayınladı.

Av.İbrahim Gök'ten Berat Kandili Mesajı GÜNDEM

Av.İbrahim Gök mesajında şunları kaydetti.''Gökler Hukuk Bürosu Yönetim Kurulu Başkanı Avukat İbrahim GÖK, Berat Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Berat Kandilinin manevi ikliminde, sevgi, saygı ve hoşgörünün hâkim olduğunu belirten, Gök, mesajında şunları dile getirdi:

Tüm İslam âlemi olarak, Ramazan ayının müjdecisi olan Berat Kandiline kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Berat Kandili, affolunma ve kardeşlik duygularımızın pekişmesi bakımından bizler için büyük bir fırsattır.

Bütün mübarek gün ve gecelerde olduğu gibi Berat Kandili de insanlar arasındaki sevgi ve saygı bağını, dayanışma ruhunu pekiştiren, birlik ve bütünlüğümüzü, huzur ve esenliğimizi geliştirmemize vesile olan özel ve müstesna gecelerden biridir. Böylesi mübarek gecelerde toplumsal sorumluluğumuzun da farkına vararak dayanışma ve yardımlaşma içinde birbirimizi sevmeli, kini ve nefreti sevgiye; bencilliği fedakârlığa dönüştürerek bütün güzellikleri birlikte paylaşmalıyız.

Berat Kandili vesilesiyle, başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyanın barış ve huzura kavuşmasını diler, başta Elazığ'lı hemşerilerim olmak üzere ülkemizin ve tüm İslam âleminin mübarek Berat Kandilini kutlarım.''Dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet