Bosna Hersek Bulvarında İncelemeler

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 2016 yılının en önemli projeleri arasında yer alan Bosna Hersek Bulvarı Peyzaj ve Alt geçit Projesi’ne ilişkin çalışmaları yerinde inceledi.

Bosna Hersek Bulvarında İncelemeler GÜNDEM

Esnafları ziyaret ederek, projeyi anlatan Başkan Yanılmaz, esnaftan da projeye ilişkin destek aldı. Projeye ilgili olarak Başkan’dan bilgi alan esnaf ve vatandaşlar, projenin kendilerini heyecanlandırdığını kaydettiler.

Esnaf ve vatandaşlarla birebir görüşen Başkan Yanılmaz, “Bosna Hersek Bulvarı Peyzaj ve Altgeçit Projesi’nin tamamlanmasının ardından Bulvar, şehir için tam bir cazibe noktası olacak” dedi.

 “ELAZIĞ’IN MENFAATİNE OLAN ÇALIŞMALARI HAYATA GEÇİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Şehir için iyi ve güzel olan çalışmaların yapılması gerektiğini ifade eden Başkan Yanılmaz, Elazığ’ın menfaatine olan güzel çalışmaları hayata geçirmeye devam edeceklerini kaydetti.

Başkan Yanılmaz daha sonra Elazığ Terziler Gömlekçiler Şapkacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdem Özatlı’yı ziyaret etti.

Elazığ Terziler Gömlekçiler Şapkacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdem Özatlı, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın her zaman esnafın yanında ve destekçisi olduğun belirterek, ziyaretinden ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Yanılmaz’a kıyafet diktiğini anlatan Özatlı, “Başkanımız küçük esnafımıza katkı sağlamak için her zaman destek sağlıyorlar. Bunun için de teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Yanılmaz da Elazığ’ın sanatkarlarıyla ünlü bir şehir olduğunu dile getirerek, “El emeği ile sanatını ortaya koyan esnafımıza her zaman desteğimiz sürecektir” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet