Op.Dr.Feridun Kunak Elazığlılarla Buluştu

Elazığ Stratejik Araştırmalar Derneği (ELSAD) ünlü Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak’ı Elazığ’lı vatandaşlarla buluşturdu.

Op.Dr.Feridun Kunak Elazığlılarla Buluştu SAĞLIK

Son teknoloji tedavi yöntemlerini bitki bilimiyle birleştirip insanların yaşamlarında yeni ufuklar açan Dr. Feridun Kunak’ın ASKON Salonu’nda yaptığı sunum yoğun bir ilgi ile takip edildi.

Sağlık sorunlarına farklı bir bakış açılarıyla yaklaşarak insanların yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen programlarıyla dikkat çeken Kunak’ı Elazığ’a getiren ELSAD Başkanı Av. Murat Erdoğan ve eşi Tuğba Erdoğan amaçlarının hastalıklarına şifa arayan insanlara yardımcı olmak olduğunu söylediler.

Kunak’ın gerçekleştirdiği sunumunu ASKON Elazığ Şube Başkanı Taylan Özdal, F.Ü Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Mehmet Şekerci, Goncalar Solmasın Derneği Başkanı Hacı Ormanoğlu ile birlikte çok sayıda vatandaş ilgi ile izledi.

Günümüzde en çok rastlanan hastalıklar üzerinde bilgilendirici açıklamalar yapan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak, bu hastalıkların tedavisinde başvurulabilecek farklı yöntemler üzerinde yaklaşık 2 saatlik bir konuşma yaptı.

Her şeyden önce sağlıklı beslenmek gerektiğine işaret eden Kunak; bitkisel ürünlerin toplum hayatına mutlaka girmesi gerektiğinin altını çizdi.


Modern çağın Lokman hekimi olarak ünlenen Dr. Feridun Kunak, her evde rahatça bulunabilecek malzemelerle bitkisel kürlerin hazırlanabileceğini hatırlattığı sunumunda öne çıkan hastalıkların tedavilerine yönelik bitkisel tarifler verdi.

Haber: El-Aziz

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet