FHGC Masaüstü Yayıncılık ve Fotoğrafçılık Kursları Açıyor

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti kuruluşunun 28.yıl dönümü münasebetiyle “Yerel Medyaya Nitelikli Eleman Yetiştirmek” amacıyla “Masaüstü Yayıncılık” ve “Fotoğrafçılık” alanlarında, Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ile ortaklaşa bir kurs açıyor.

FHGC Masaüstü Yayıncılık ve Fotoğrafçılık Kursları Açıyor EĞİTİM

FHGC Başkanı Mehmet TOPAL,  cemiyet binasında düzenlediği basın toplantısında kurs hakkında şu bilgileri verdi:

“Yerel Basınımızı daha da güçlendirmek, gençlere iş bulmalarında destek olmak amacıyla böyle bir kursu düzenlemeye karar verdik. Kursumuzun hocası Halk Eğitimi Müdürlüğü tarafından karşılanacaktır. Biz de Cemiyet olarak elimizde mevcut 25 bilgisayarımızı kursiyerlerimizin kullanımlarına açacağız. Kursiyerlere kurs sonunda vereceğimiz sertifikalar Elazığ Halk Eğitimi Müdürlüğü onaylı olacaktır.

Kursa katılmak isteyenlerin mesai saatleri içerisinde Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına bizzat başvurmaları gerekmektedir. Cemiyetimizin yeri Saray Camii yanındaki eski ETSO binası 1. Katta bulunmaktadır.”

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyetinin “Masaüstü Yayıncılık” ve “Fotoğrafçılık” kurslarına başvuruların 26 Nisan 2016 tarihinde sona ereceği, kursların da 27 Nisan 2016 Çarşamba günü sabah saat: 10.00’da başlayacağı bildirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet