Yakılmış Cesedin Sırrı Çözüldü

3 Haziran günü Zafran'da yakılmış olarak bulunan erkek cesedin sırrı Elazığ Emniyet Müdürlüğü Cinayet büro ekiplerinin titiz çalışması sonrasında çözüldü.

Yakılmış Cesedin Sırrı Çözüldü ASAYİŞ

Elazığ’da boş bir arazide, öldürüldükten sonra yakıldığı tahmin edilen bir erkek şahıs cesedi ile ilgili 3 kişi gözaltına alındı.
Olay,3 Haziran günü meydana gelmişti. Zafran Mahallesi Kuzey İmar yolu yanında bulunan boş bir alanda yakılmış bir erkek cesedi bulundu.Mahalle sakinlerinin polis ekiplerine haber vermesinin ardından,geniş kapsamlı bir soruşturma başlatılmıştı.

Elazığ Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Ekibinin titiz çalışması sonucu,Yıldızbağları mahallesi odun ambarları yanında hurdacılık işi yapan Şanlıurfa doğumlu İ.U. (42) isimli şahıstan bir haftadır haber alınamadığı bilgisi üzerine şahıs hakkında yoğunlaşan Elazığ Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekibi yaptığı araştırmalar da şahsın imam nikahlı Suriye uyruklu bir bayan ile yıldızbağları mahallesinde ikamet ettiği ve şahsın ikametinde kimsenin olmadığı tespit edilmesi üzerine eve girilerek, yapılan incelemede yatak odasında alt kısımlar da kan izlerinin görülmesi üzerine şahsın burada öldürüldüğü tespit edildi.

Daha sonra,Öldürülen şahsın Suriye uyruklu eşinin Mardin ilinde olduğu ve  yapılan çalışmalar sonucunda Suriye uyruklu eşi (17) Elazığ iline getirildi.Olay anında kendine yardım eden biri yaşı küçük 2 Suriye uyruklu kardeşte gözaltına alındı.

Emniyet Müdürlüğüne götürülen Suriye Uyruklu zanlı,cinayeti itiraf ederek  kocasını  çekiç ile öldürdüğünü ve mardindindeki akrabalarına haber vererek öldürdüğü eşini motosikletle bir kaç saat sonra  Zafrandaki boş araziye getirerek cesedi  yaktığını itiraf etti.

 

Haber: Haberler23 Haber Merkezi                       

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet