Elazığ'ın Cadde ve Sokakları Misafir Odamızdır

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, son 2 yılda Elazığ Belediyesi’nin temizlik hizmetlerine ilişkin çalışmalarının, ülke çapında beğeni topladığını belirterek, en ufak bir ihmalkârlığa fırsat vermeden gerçekleştirilen hizmetlerle her geçen gün şehrin bir adım daha ileriye taşınacağını söyledi.

Elazığ'ın Cadde ve Sokakları Misafir Odamızdır GÜNDEM

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, sabahın erken saatlerinde Doğukent Yolu üzerinde bulunan Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne ait Temizlik Garajını ziyaret ederek, personelle buluştu.

Personelle tek tek ilgilenerek, bir süre sohbet eden Başkan Yanılmaz, şehir için temizlik çalışmalarının önemine vurgu yaptı. Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte yurt içinden ve yurt dışından tatilcilerin yoğun ziyaretlerinin başlayacağı bir döneme girildiğini belirten Başkan Yanılmaz, “Göreve başladığımızda temizlik konusundaki hassasiyetimizi açık bir şekilde ortaya koyduk. Sloganımız şuydu. Elazığ’ın sokakları, caddeleri, parkları evimizin misafir odası gibi tertemiz olacak. Evimizde misafir odamız, her zaman misafirlerimizi ağırlamak için hazırdır. Çünkü bizim için misafir önemlidir. Bizler hemşehrilerimizin tertemiz bir şehirde yaşamalarını sağlarken, dışardan gelecek konuklarımızı da en iyi şekilde ağırlamalıyız. Son 2 yılda Elazığ Belediyesi’nin temizlik hizmetlerine ilişkin çalışmaları, ülke çapında beğeni topluyor. Gösterdiğiniz gayretli çalışmalar nedeniyle hepinizi kutluyorum” diye konuştu.

Personelden cadde ve sokaklara vatandaş gözüyle bakarak çalışmalarını her zaman titizlikle ve hassasiyetle sürdürmeye devam etmelerini isteyen Başkan Yanılmaz, “Birbirinize destek olarak, hizmette yarışalım. Bu şehri her geçen gün bir adım daha iyiye doğru taşıyabilmek için gereken adımları bizler bir bir atıyoruz, sizler de işlerinizi yaparken en ufak bir ihmalkârlığa dahi müsaade etmemelisiniz. Bu şehirde hemşehrilerimizin daha huzurlu ve mutlu yaşamaları için gücümüzün yettiğince çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Başkan Yanılmaz daha sonra Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Otobüs İşleri Amirliğini ziyaret etti. Personelle sohbet eden Başkan Yanılmaz, vatandaşların güvenli ve huzurlu bir şekilde toplu taşıma hizmetlerinden yararlanmalarının önemine vurgu yaptı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet