Başkan Yanılmaz, Nöbetçi Personelle Bayramlaştı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, idrak ettiğimiz Ramazan bayramının birinci günü halkımızın huzur içerisinde bir bayram yaşaması için görevleri başında olan nöbetçi birimleri ziyaret ederek çalışan personelin bayramını kutladı.

Başkan Yanılmaz, Nöbetçi  Personelle Bayramlaştı GÜNDEM

Sabahın erken saatlerinden itibaren bayram ziyaretlerine başlayan Başkan Yanılmaz,  ilk olarak Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi. Temizlik personelleriyle tek tek bayramlaşan Başkan Yanılmaz, şehir temizliği konusunda fedakarca çalışan personele teşekkür etti.

Daha sonra Destek Hizmetleri Müdürlüğü, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü, Ulaşım ve İtfaiye Müdürlüğü çalışanlarıyla bir araya gelen Başkan Yanılmaz, personellerin Ramazan bayramını kutlayarak çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Ramazan ayı süresince vatandaşlarımızın huzurlu bir oruç ayı yaşayabilmeleri için gece gündüz çalıştıklarını belirten Başkan Yanılmaz, bir ay boyunca gerek iftarda gerek sahur ziyaretlerinde vatandaşlarla sık sık bir araya geldiklerini belirtti.

"Bilhassa yaşlı ve çocuklarımızla daha çok zaman geçirmeye çalıştık. Onların yüzünde tebessüm oluşturmaya gayret ettik. Bunu başarabildiysek ne mutlu bize" diyen Başkan Yanılmaz, aynı şekilde bayramda da mesai mefhumu gözetmeksizin gerekli bütün çalışmaları gerçekleştireceklerini belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet