Şehit Babasından İl Müdürü Suat Kenç’e Anlamlı Ziyaret

5 Ocak'ta İzmir Adliye yönelik gerçekleşen terör saldırısını önlerken şehit düşen kahraman polis memuru Fethi Sekin'in babası Mehmet Zeki Sekin Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç’i makamında ziyaret etti.

Şehit Babasından İl Müdürü Suat Kenç’e Anlamlı Ziyaret GÜNDEM

''Şehidimizle gurur duyuyoruz"

Kahraman şehidimiz Fethi Sekinin, Ulubatlı Hasan, Seyit Onbaşı gibi Türkiye’ye ve tarihe mal olmuş büyük kahramanlardan biri olduğunu ifade eden İl Müdürü Kenç, "Mehmet Zeki amcamızı ağırlamaktan ve bizi ziyaret etmelerinden dolayı çok gurur duydum.  Hepimiz biliriz, Rabbimizin insanoğlu için bahşettiği en önemli makamlardan birisi hiç kuşkusuz şehitliktir. Yiğitlerimiz  , bu kutlu yolun en büyük yoldaşları olmuş, yüce Allah’ın rızasını kazanmak için, vatan için, namus için can verip, şehadet şerbeti içmişlerdir. Bu memleketin yiğit evladı Şehidimiz Fethi Sekini ve  vatanı , bayrağı , ezanı için canlarını vermiş olan tüm aziz şehitlerimizi, bir kez daha saygı ve şükranla anıyor, yüce Allah’tan rahmet diliyorum .’’ dedi.

"Yiğidimin  ismi Tüm Türkiye’nin kalbindedir"

    Kahraman  Şehit polis memuru Fethi Sekinin Babası Mehmet Zeki Sekin, "Yiğidimin  ismi tüm Türkiye’nin kalbindedir. Fethimin  ismi  Okulunda, ormanında, Camisinde,  öğretmenevinde  yaşatılıyor. Yiğidimin isminin bir çok yere verilmesinde vesile olan ve bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Sayın müdürümüz Suat Kenç’e ve il müdürlüğü personellerine teşekkür ediyorum. Fethimin cesareti hafızalarımızdan, kahramanlığı da kalbimizden silinmez. Rabbim devletimize milletimize zeval vermesin." diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet