Elazığ Santrançta Türkiye Şampiyonu Oldu

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu işbirliği ile Adana da düzenlendi.

Elazığ Santrançta Türkiye Şampiyonu Oldu SPOR

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu işbirliği ile Adana da düzenlenen, ÇHGM 5. Türkiye Satranç Şampiyonasında:

•Çocuk evlerindeki kardeşlerimizden Kulübümüzün lisanslı sporcusu Mert EVREN, Yıldızlar kategorisinde tüm maçlarını kazanarak Türkiye Şampiyonu oldu ve altın madalya aldı.

• Çocuk evleri sitesindeki kardeşlerimizden Kulübümüzün lisanslı sporcusu Onur ÇELİK,  Küçükler kategorisinde yedi maçın altısını kazanarak Türkiye İkincisi olarak gümüş madalya aldı.

 •Çocuk evleri sitesindeki kardeşlerimizden Kulübümüzün lisanslı sporcusu Narin GÜN, Yıldızlar yedi maçın dördünü kazanarak yarışmayı 31.sırada tamamladı.

 Diğer Sonuçlar:

YILDIZLAR KATEGORİSİ:

1.Mert EVREN (Elazığ)

2.Nurullah Yavuz (Hatay)

3.Fehim Alır (Malatya)

KÜÇÜKLER KATEGORİSİ:

1.Soner Çalıkoğlu (Ordu)

2.Onur ÇELİK (Elazığ)

3.Bayram Arabacı (Karabük)  

 

Minikler Kategorisi:

1.Mutlucan Akdemir (İstanbul)

2.Ferhat Altop (Tokat)

3.Yaşar Gürel (Tekirdağ)

Bu vesileyle, üstün başarılarından dolayı kardeşimiz Mert EVREN ile Onur ÇELİK’in Elazığ’a kazandırdığı bu başarılar onur verici bir başarı olup, İlimizi Türkiye’de ön sıralara taşıyarak en iyi şekilde temsil eden kardeşlerimizi ve satranç antrenörümüz Oğuzhan DENİZ’i  en kalbi dileklerimizle tebrik eder, emeği geçenlere şükranlarımızı sunarım.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet