Elazığ Belediye Başkanı Yanılmaz'dan Elazığsporlu Futbolculara Pirim Müjdesi

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, hafta sonu oynanacak Yeni Malatyaspor maçı öncesinde, Elazığsporlu futbolculara pirim müjdesi verdi.

Elazığ Belediye Başkanı Yanılmaz'dan Elazığsporlu Futbolculara Pirim Müjdesi SPOR

Başkan Yanılmaz, Vartaş Elazığspor taraftar gruplarınca gerçekleştirilen ziyarette yaptığı açıklamada, “Elazığsporlu futbolcularımızın moral ve motivasyonuna katkı sağlamak amacıyla Yeni Malatyaspor maçı öncesinde birikmiş pirim alacaklarının bir kısmını daha ödeyeceğiz. Futbolcularımız maça gönül rahatlığıyla çıksınlar ve en iyi oyunlarını oynayarak, galibiyete ulaşsınlar” dedi.

Vartaş Elazığspor taraftar grupları, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ı makamında ziyaret ederek, Elazığspor’a verdiği maddi ve manevi destekten dolayı teşekkür ettiler.

Elazığ Belediye binası önünde toplanan gurup, Başkan Yanılmaz’ı ‘Büyük Başkan’ sloganlarıyla karşıladılar. Daha sonra Başkan Yanılmaz tarafından Belediye binasında ağırlanan taraftarlar, Başkan Yanılmaz’a Elazığspor kaşkol ve forması hediye ettiler.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Yanılmaz, Elazığspor’un taraftar guruplarıyla var olduğuna vurgu yaparak, “Taraftar guruplarının sayısının artmasında fayda var. Adımız farklı olabilir, ancak hepimizin kalbi Elazığspor için atıyor. Önemli olan Elazığspor 11 kişi olarak sahaya çıktığına 12. kişinin de tribünlerde gereken heyecanı ve motivasyonu sahaya ve takıma yansıtmasıdır” dedi.

‘KAZANAN DOSTLUK OACAK’

Elazığspor’un hafta sonu Yeni Malatyaspor ile oynayacağı karşılaşmanın önemine dikkat çeken Başkan Yanılmaz, “Hafta sonu önemli bir derbimiz var. Bu derbi maçlar bizim kardeşliğimizi, birliğimizi ve beraberliğimizi güçlendirir. Her iki şehrin kadim bir dostluğu var. Biz her zaman tarihine, milletine ve devletine bağlı olmuş olan iki iliz. Bu yolla oluşan bir kültür, sanat, iş ve gönül birlikteliğimiz var. Şampiyonluk yolunda ilerleyen Elazığspor, hafta sonu Malatyaspor ile karşılaşacak ve umuyorum ki oynanacak dostluk maçında iyi bir oyunla kazanan biz olacağız” diye konuştu.

Elazığspor’un süper ligde olmasının Elazığ’ın çıkarlarıyla örtüştüğünü anlatan Başkan Yanılmaz, “Elazığspor için Elazığ Belediyesi olarak yapılması gerekenleri yapıyoruz, gereken desteği vermeye devam edeceğiz. Gücümüz yettiği oranda Elazığspor ile birlikte olacağız. Futbolcularımızın moral ve motivasyonu için gereken desteği vermeye devam edeceğiz. Biz birlikteyiz ve birlikte bir gücüz. Hep birlikte gücümüzü Elazığspor’un menfaatleri doğrultusunda kullanmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet