Oda Başkanlarından Karahan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş Bakırcılar ve Züccaciyeciler Esnaf odası Başkanı AlaaddinTanyıldızı ve Madeni İmalatçılar ve Camcılar Esnaf Odası Başkanı MevlütTaşdöğen TKDK İl Koordinatörlüğünden Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’ne atanan Turan Karahan’a hayır olsun ziyaretinde bulundular.

Oda Başkanlarından Karahan’a Hayırlı Olsun Ziyareti EKONOMİ

Ziyarette açıklamalarda bulunan Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Turan Karahan’a yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek çalışmalarında başarılar diledi.

TKDK İl Koordinatörlüğü görevinde Turan Karahan’ın Elazığ’a çok hizmetler yaptığını vurgulayan Başkan Ulaş Karahan’ın yeni görevinde de şehrimize çok büyük hizmetler yapacağına inançlarının tam olduğunu vurguladı.

Bakırcılar ve Züccaciyeciler Esnaf odası Başkanı Alaaddin Tanyıldız ve Madeni İmalatçılar ve Camcılar Esnaf Odası Başkanı MevlütTaşdöğe’deGıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Turan Karahan’a yeni görevlerinde başarılar diledi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Turan Karahan ise oda başkanlarının ziyaretlerinden dolayı çok memnun olduğunu belirterek ziyaret nedeniyle oda başkanlarına teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet