Elazığspor Segbefia Sorununu Çözdü

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’da, Basın Sözcüsü Av. Cengiz Gülaç haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi

Elazığspor Segbefia Sorununu Çözdü SPOR

Elazığspor Hukuk İşleri Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Av. Cengiz Gülaç haftalık basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Geçen hafta kaybedilen Altınordu maçına değinerek sözlerine başlayan Gülaç, “Altınordu maçında güzel bir başlangıç yapmak istiyorduk ama olmadı. Taraftarımızdan özür diliyoruz. Bizim için sevindirici olan çok pozisyona girmemiz. Taraftarımıza teşekkür ediyorum kötü tezahürat olmadığı için. Sürekli takımımızın yanında oldular. Biz böyle oynayalım, bundan sonraki haftalarda telafi ederiz” dedi.


SEGBEFIA DOSYASINDA ANLAŞMA SAĞLANDI


Son 24 saat içinde kulüp adına önemli bir dosyayı çözüme kavuşturduklarını dile getiren Gülaç, “Eski futbolcularımızdan Kossi Prince Segbefia dosyası sorunluydu ve bugün aleyhimize bir karar çıkacaktı. Başkanımız ve yönetim kurulumuz tarafından görevlendirilen Veysi Şimşek İstanbul’a gitti. Anlaşmaya vardık. Borç devam ediyor ama en azından FIFA tarafından bir ceza çıkmayacak” diye konuştu.


“BİZDEN KAYNAKLANMAYAN SİSTEMSEL BİR PROBLEM”


Altınordu maçında taraftarların turnikelerde yaşadığı sıkıntılar hakkında da açıklamalarda bulunan Av. Cengiz Gülaç, “Passolig’den kaynaklanan bir sorundan ötürü turnikelerde sıkıntı varmış. Bizden kaynaklanmayan sistemsel bir problem. İlgili yerlerle konuştuk. İnşallah bir daha sıkıntı olmaz. 5 turnike yenilendi, PTT Meydanı’ndaki bilet satış gişemizi de yeniliyoruz. Belediyeden izinler bekleniyor. Bundan sonra elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

HATIRA BİLETİ ve BAĞIŞLARIN MİKTARI


“Av. Cengiz Gülaç açıklamalarını şöyle sürdürdü; BB. Erzurumspor maçı için özel olarak bastırılan hatıra biletlerinden toplam 166 Bin 870 TL toplandı. Satışlar devam ediyor. Ömür boyu saklanacak güzel bir hatıra. Bağış kampanyasında ise toplam 29 kişiden bugüne kadar 45 Bin 932 lira 99 kuruş para toplandı. Taraftarımızdan ise 6 Bin 649 lira 99 kuruş. 10 iş adamı hemşerimizden transfer tahtamızı açabilmek için 570 Bin TL’lik bir destek aldık.”

GÖĞÜS REKLAMI YİNE KOLİN’DEN


“Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da KOLİN ile anlaştık. Son gün son saniye yine göğüs reklamı sponsorumuz oldu KOLİN. Celal Koloğlu beye nasıl teşekkür edeceğimizi bilmiyoruz. KOLİN’in bildiğiniz gibi reklama ihtiyacı yok. Tamamen şehir aşkına yapıyorlar.”

TEŞEKKÜR MESAJLARI…


“Sayın valimize çok teşekkür ediyoruz. Elazığspor için elinden geleni yapıyor. Kendisini asla unutmayacağız ve ismini sürekli anacağız. Sayın Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Mücahit Yanılmaz bir hafta olsun bu kulüpten elini çektiği zaman kulüp kapanacaktı. Milletvekillerinden Av. Ömer Serdar ve Ejder Açıkkapı sürekli yanımızda oldular.”

TRANSFERDE SON DURUM


“Transfer gündemimizde bir stoper, bir forvet ve belki bir kaleci var. Maddi şartlar oluşursa transfer yapacağız. Almış olmak için almakta doğru değil.”

Haber : Hüseyin Kabukçu / Hakimiyet

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet