Av.İbrahim Gök'ün Bayram Mesajı

Gökler Hukuk Bürosu Yönetim Kurulu Başkanı Av.İbrahim Gök'ün bayram mesajı.

Av.İbrahim Gök'ün Bayram Mesajı GÜNDEM

Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Başkan Gök bayramların içerisinde kin ve nefretin vücut bulamadığı müstesna günler olduğunu belirtti.

Başkan Gök, yayımladığı bayram mesajında İslam aleminde ve tüm Türkiye'de olduğu gibi Elazığ'da da bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek "Duamız ve temennimiz odur ki bu mübarek günler hatırına dünyanın dört bir yanında akmakta olan kan ve gözyaşları durur, eller kardeşlikte birleşir, diller barış türküleri terennüm eder. Cennet vatanımız üzerinde gerçekleştirilmeye çalışılan hain planlar necip Türk milletinin sarsılmaz iradesi karşısında hüsrana uğrar, mert ve cesur sinesine çarparak yok olur." ifadelerine yer verdi.

Idrak edilecek olan Kurban Bayramı'nın bütün insanlığın kalplerinin birbirine yakınlaşmasına ve gönül köprülerinin yeniden kurulmasına vesile olmasını dileyen

"Bundan mütevellit bayramın ulvi esintilerinden bolca istifade edebilmek için hayır duaları rahmet ve bereket kapılarını açan büyüklerimizi ve yaşlılarımızı ziyaret etmek, şifa bekleyen hastalarımıza manen destek olmak, yoksul ve düşkün kardeşlerimizin kapısını çalmak, devletimizin bekası ve milletimizin birliğinin muhafazası uğruna hakka yürüyen aziz şehitlerimizin aileleri ile şanlı gazilerimiz ve ailelerinin yanında olduğumuzu gösterip yürek yangınlarına bir katre su serpmek hepimiz için manevi bir görevdir. Çünkü bayram yakınlık demektir, yakınlaşma demektir. Bu duygu ve düşünceler içerisinde başta siz muhterem halkımızın, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramını kutluyor, bayramın herkese sağlık, huzur, barış ve esenlik getirmesini yüce Allah'tan niyaz ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet