Grup 571, Elazığ’da İzleyicilerini Mest Etti

Elazığ Belediyesi’nin ramazan etkinlikleri çerçevesinde, Elazığ’ın Yeni Yaşam Merkezi Kültür Park’ta bir konser vermek üzere Elâzığ’a gelen Türkiye’nin ilk çocuk ilahi grubu olan, Grup 571, ilahileriyle dinleyicilerin gönüllerini fethetti.

Grup 571, Elazığ’da İzleyicilerini Mest Etti KÜLTÜR-SANAT

Programa Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve eşi Nebahat Yanılmaz, Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ile yüzlerce vatandaşın katıldığı programda, Grup 571, İsmail Uslu yönetmenliğinde ve semazen gösterisi eşliğinde seslendirdiği birbirinden güzel ilahi ve kasidelerle, Kültür Park Amfi Tiyatroyu tıklım tıklım dolduran izleyenleri adeta mest etti.  

Konserin sonuna doğru Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve eşi Nebahat Yanılmaz ile izleyiciler arasındaki çocuklar sahneye davet edilerek ilahilere eşlik ettiler.

BAŞKAN YANILMAZ; “RAMAZAN AYI’NI MANEVİ DUYGULARIYLA YAŞIYORUZ”

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yaptığı konuşmada, “Çok güzel bir Ramazan akşamını manevi duygularıyla, birlikte yaşıyoruz. Bu vesile ile Elâzığ’a gelerek bizlere güzel bir Ramazan akşamı yaşattıkları için Grup 571’e teşekkür ediyorum.” dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet