Başkan Yanılmaz'dan Gazi Huzurevi'ne Bayram Ziyareti

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz eşi Nebahat Yanılmaz ile birlikte, Kurban Bayramının ilk gününde Gazi Huzurevi’ni ziyaret ederek, baştacı büyüklerimizin bayramını kutladı.

Başkan Yanılmaz'dan Gazi Huzurevi'ne Bayram Ziyareti GÜNDEM

Kurban Bayramının ilk gününde Elazığ Belediyesi tarafından şehrin dört bir yanında donanımlı bir şekilde hazırlanan kurban satış ve kesim noktalarında incelemelerde bulunan Başkan Yanılmaz, vatandaşlarla bayramlaştı, hediyeleriyle minikleri sevindirdi.

Daha sonra eşi Nebahat Yanılmaz ile birlikte Gazi Huzurevi’ni ziyaret eden Başkan Yanılmaz, bayramın ilk gününde baştacı büyüklerimizi yalnız bırakmayarak, onlarla bayramlaştı. Eşi Nebahat Yanılmaz ile birlikte huzurevi sakinleriyle bol bol sohbet eden Başkan Yanılmaz, onların hayır dualarının kendileri için son derece özel ve anlamlı olduğunu kaydetti. Yanılmaz, “Yurdumuzun dört bir yanındaki eli öpülesi baştacı büyüklerimizin ellerini öpüyorum. Bayram gibi böylesi özel zamanlarda onlarla birlikte olmak bizim için en büyük mutluluktur” dedi.

Tüm dünya Müslümanları için barış ve kardeşliğin tesis edildiği bir dünya temennisinde bulunan Yanılmaz, “Dünyanın dört bir yanında yaşayan Müslümanlar için huzur dolu bir bayram diliyorum. Bu vesileyle bir kez daha bugün Van’da düzenlenen bombalı saldırıda yaralanan tüm kardeşlerimiz için Rabbimden acil şifalar diliyorum. Rabbimden ülkemizdeki terör belasını sonlandırmasını, barış, huzur ve güven dolu nice bayramlar diliyorum” diye konuştu.  

Huzurevi sakinleri de Başkan Yanılmaz ve eşi Nebahat Yanılmaz’ın ziyaretinden büyük mutluluk duydular.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet