TKDK Ev Sahipliğinde İstişare Toplantısı Gerçekleşti

TKDK Elazığ İl Koordinatörü Ülkü (Altundiş) Yıldız’ın ev sahipliğinde Elazığ İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü , Şube Müdürleri ve Bakanlığın Bağlı Kurumlarının Yöneticilerinin Katıldığı Toplantı Yaklaşık 2 saat sürdü.

TKDK Ev Sahipliğinde İstişare Toplantısı Gerçekleşti EKONOMİ

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Elazığ İl Koordinatörlüğü teras katında kahvaltılı toplantıda gündemdeki konular görüşüldü. Özellikle Başbakan Binalı Yıldırım’ın Diyarbakır da yaptığı konuşmasında açıkladığı ve  Elazığ’ında dahil olduğu 23 ili  kapsayan ''Doğu ve Güneydoğu Yatırım-Destek Hamlesi'' programı hakkında istişarede bulunuldu.

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının taşra teşkilatları olarak Gıda, Tarım ve Hayvancılık sektörlerinde bu programın en efektif şekilde yürütülmesi ve Elazığ ilinin bu programdan optimum seviyede yararlanılması için değerlendirmelerde bulunuldu.

Toplantı  Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Elazığ İl Koordinatörü Ülkü (Altundiş) Yıldız’ın il koordinatörlüğü çalışmaları hakkında yaptığı bilgilendirme ile son buldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet