Miniklerden Başkan Yanılmaz’a Ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, özel bir okuldan gelen minik ziyaretçilerini ağırlayarak, yeni eğitim-öğretim döneminin tüm eğitim camiası için hayırlı olmasını diledi.

Miniklerden Başkan Yanılmaz’a Ziyaret EĞİTİM

Çocukların son derece heyecanlı oldukları ziyarette, Okul Müdürü Rahmi Güler yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.

Elazığ Belediye Başkan Mücahit Yanılmaz minik konuklarını ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Çocuklarımız, bizlerin geleceğidir ve onların geleceği de öğretmenlerimizin ellerindedir. Çünkü eğitim ve öğretim dönemi başladıktan sonra çocuklarımız evden çok okulda vakit geçiriyorlar. Bu nedenle çocuklarımızın gelişiminde öğretmenlerimiz son derece önemli bir role sahiptir” diye konuştu.

Çocukların vatan, millet ve bayrak sevgisiyle yoğrulup, geleceğe hazırlanmasında öğretmenlere çok önemli bir görev düştüğünün altını çizen Başkan Yanılmaz, “Türkiye 15 Temmuz’dan sonra yeni bir rotaya girdi ve bu bağlamda çocuklarımızı 15 Temmuz ruhu ile yetiştirmemiz gerekiyor. Bu ruh, vatan sevgisidir, bayrak ve devlet sevgisidir” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet