Elazığ Merkezli FETÖ/PDY Operasyonu

Elazığ Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce FETÖ/PDY kapsamında yürütülmekte olan soruşturma ile ilgili olarak 21 Eylül 2016 günü aralarında Osmaniye, Antalya, Ankara, Düzce, Bingöl ve Nevşehir illerinde operasyon düzenlendi.

Elazığ Merkezli FETÖ/PDY Operasyonu ASAYİŞ

Konuyla alakalı olarak Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü yazılı bir basın açıklaması yaptı. İşte O açıklama ;''

Daha önce Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce FETÖ/PDY kapsamında yürütülmekte olan soruşturma ile ilgili olarak 21 Eylül 2016 günü aralarında Osmaniye, Antalya, Ankara, Düzce, Bingöl ve Nevşehir illerinin de bulunduğu Elazığ Merkezli toplam 7 ilde eş zamanlı operasyon yapıldığı ve  neticesinde 20 emniyet mensubu şüpheli şahıstan 13’ünün yakalanarak gözaltına alındığı bilgisini kamuoyu ile paylaşmıştık. Bu kapsamda daha sonra yakalaması devam eden 3 şahıs gözaltına alınmış ve toplam 16 şahıs 27 Eylül 2016 (bugün) günü saat: 09.00 da adliyeye sevk edilecektir.

Soruşturma ile ilgili çalışmalar devam etmekte olup Elazığ Emniyet Müdürlüğü olarak her türlü suç ve suçluyla mücadelemiz aralıksız devam edecektir.''Denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet