İl Jandarma Komutanı Özay Eryürek Hayırlı Olsun Ziyareti

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş ve Elazığ İli ve İlçeleri Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Arif Erol Elazığ İl Jandarma Komutanlığına atanan Özay Eryürek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İl Jandarma Komutanı Özay Eryürek Hayırlı Olsun Ziyareti ASAYİŞ

Ziyarette açıklamalarda bulunan Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, İl Jandarma Komutanı Özay Eryürek’e yeni görevinde başarılar diledi.

Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası yönetimi ve esnaflarının her zaman devlerinin yanında yer aldığını ve almaya da sonsuza kadar devam edeceğini ifade eden Başkan Ulaş, “ Elazığlı vatandaşlar her zaman ilimizde kardeşçe yaşamıştır kardeşçe de yaşamaya devam edecekler Allah’ın izniyle;komutanıma yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Elazığ İli ve İlçeleri Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Arif Erol ise Elazığ’ın barış şehri olduğunu vurgulayarak “Ülkemizde yaşanan terör olaylarını kınıyorum. Hainler hiçbir zaman ülkemiz üstündeki emellerine ulaşamayacaklar. İl Jandarma Komutanımız Özay Eryürek’e yeni görevinde başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Elazığ İl Jandarma Komutanı atanan Özay Eryürek’te ziyaret nedeniyle Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş ve Elazığ İli ve İlçeleri Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Arif Erol’a teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet