İl Özel İdare Spor Bayan Basketbol Takımı Final Okullarında

İl Özel İdare Spor Kulübü Bayan Basketbol Takımı oyuncuları ve teknik heyeti Final Okullarında düzenlenen bir programda öğrencilerle basket oynadılar, düzenlenen konferansta öğrencilerle buluşup sorularını cevaplandırdılar.

İl Özel İdare Spor Bayan Basketbol Takımı Final Okullarında SPOR

Programa Elazığ Final Okulları Kurucusu Sabri Turan ve Okul Müdürü Turgay Turgut ev sahipliği yaparken İl Özel İdare Spor Kulübü Bayan Basketbol Takımı oyuncuları ile birlikte Teknik Menajer Halit Ziya Ağcabay, Antrenör Berat Gök ve Kulüp Basın Sözcüsü Orçun Coşkun da programda hazır bulundular.

İl Özel İdare Spor Kulübü Bayan Basketbol Takımı oyuncuları önce Final Okullarında okuyan minik basketbolcularla basket oynadılar.

Ardından düzenlenen konferansta öğrencilerle buluşup sorularını cevaplandırdılar.

Konferans öncesi bir konuşma yapan Elazığ Final Okulları Okul Müdürü Turgay Turgut, Elazığ’ı Bayanlar Basketbol Liginde temsil eden İl Özel İdare Spor Kulübü Bayan Basketbol Takımı oyuncuları ve idarecilerini ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi.

İl Özel İdare Spor Kulübü Bayan Basketbol Takımı Teknik Menajer Halit Ziya Ağcabay ve Antrenör Berat Gök de geleceğin basketbolcuları ile birlikte olmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Program öğrencilerin soruları ve basketbolcuların cevapları ile sona erdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet