Mobil İletişimin Öncü Firması 40.Yılını Kutluyor

Elazığ’ın köklü firmalarından Azim Ticaret hizmette 40. Yılını kutluyor.

Mobil İletişimin Öncü Firması 40.Yılını Kutluyor EKONOMİ

Elazığ’ın teknoloji sektöründe lider firmalarından Azim Ticaret, 40. Yılını indirimler ve kampanyalarla kutluyor. Azim Ticaret Genel Müdürü Fatih Özdil,”İstikrarlı başarılarımızı sürdürerek kendi pazar alanımıza ve ekonomimize katkı sağlamaya devam edeceğiz.” Dedi. Özdil, Haber sitemize yapmış olduğu açıklamalarda şu ifadelere yer verdi. “Azim Ticaret olarak 40. Yılımızı kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Her şeyden önce geçmişten gelen misyon ve vizyonumuzu kaybetmeden istikrarlı başarılarla adım adım ilerliyoruz. Kendi alanımızda Türkiye birinciliklerimizin de oluşu kendi sektörümüzde bizi tamamen pozitif kılıyor. Aslında başarı tesadüfte değil.

Bizler çalışıyoruz, üretkenliğimizi vitrinlere koyuyoruz böylece meyvelerini de alıyoruz. Bu iş ekip tabii ki Azim Ticaret ailesinde çalışan ekip arkadaşlarımız ile sık sık bir araya gelerek toplantılar yapıyoruz. Toplantılarımız da eksikliklerimiz var ise onları gideriyoruz. Sonuçta teknoloji sektöründe hizmet vermekteyiz dünyada en çok yenilenen ve değişen sektör bizim bulunmuş olduğumuz sektördür. Kendi alanımızda sürekli yenilene bilirlik teknoloji mizanpajını taşımaktayız. Merkezimizin Elazığ’da oluşu ise ayrıcalık olarak değerlendiriyoruz. Çünkü Elazığ’da iş potansiyeline hem de ekonomiye katkımız olsun felsefesindeyiz. Azim Ticaret olarak kurumsal yapımız ile Elazığ ile birlikte bölgeye de hitap ediyoruz. Elimizden geldiği kadarıyla kısa zamanlar içinde inşallah daha farklı kitlelere de hitap edeceğiz. 2018 yılı bizim için farklı bir yıl çünkü bu sene 40. Senemiz. Sürekli indirimlerimiz söz konusu ama bu sefer olağanüstü indirimler ve kampanyalar yaptık.

İnşallah bu sene de etkinliklerimizle değerli kıldığımız müşterilerimiz ve halkımızla birlikte olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet