Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odasından Sağlık Protokolü

Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası, esnaf ve yakınları için sağlık protokolü imzaladı.

Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odasından Sağlık Protokolü EKONOMİ

Berberler ve Kuaförler Odası ve Madical Park Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı.

Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu ve Madical Park Hastanesi yetkilileri arasında imzalanan sağlık protokoliyle oda üyeleri ve birinci derece yakınları 2018 yılı boyunca sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanabilecek.

Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, sağlık protokolünün hayırlı olmasını dileyerek protokol için hastane yetkililerine teşekkür etti.

Başkan Türkoğlu, “Sağlık protokolü ile odamıza kayıtlı esnaflarımız ve esnaflarımızın birinci derece yakınları faydalanacak. Protokolle belirlediğimiz bölümlere esnaflarımız sadece devlet katkı payını ödeyerek tedavi olacaklar. Biz oda olarak esnaflarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Bizler değerli esnaflarımıza ve yakınlarına ne kadar hizmet etsek azdır. Esnaflarımızın daha kaliteli hizmet alması için çalışmalarımız artarak devam edecek. Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası olarak biz aileyiz. Aile olarak ayrım gayrımız yoktur. Ben Madical Park Hastanemizle yaptığımız sağlık protokolünün tekraren hayırlı olmasını dileyerek esnaflarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet